|
Головна » 2019 » Грудень » 18 » Інформація про переможців обласної конференції «Моя Батьківщина – Україна»
10:16 Інформація про переможців обласної конференції «Моя Батьківщина – Україна» |
Вітаємо переможців!
30 листопада у м. Чернівці відбулася обласна конференція Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». Це був справжній тріумф освіти м. Новодністровська на обласному рівні!
Три учасники конференції принесли у скарбничку здобутків закладів освіти міста чотири вагомих нагороди:
- в заочному турі ІІ місце здобула Данилюк Анастасія, учениця 9-А класу Новодністровської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів (керівник Квятковська Н. М.); ІІІ місце – Білоконь Оксана, учениця 10-А класу Новодністровської гімназії (керівник Серевко Р. В.)
- в очному турі маємо такі результати: ІІ місце – Данилюк Анастасія; ІІ місце – Паращук Роман, вихованець гуртків БДТ «Літературна студія» (керівник Долинна С. Г.) та «Флористика» (керівник Ковальчук Л. В.).
Вітаємо переможців обласної конференції та їх керівників і бажаємо творчих успіхів у подоланні нових вершин!
![](https://lh3.googleusercontent.com/dlDeJKoUdMH5c9JOgz4Yu1dvMuFenrpogtBS5z3_pQQsY2wln4lJdqSn8KFNCQFLDG6zjWjhgEvCQt9aDd890P4yU1GvrfVUvOw4zjvtDdM73QccJQ_RBCkGyDzwC2qzNzufRc7xXEVdhwLsHiRzmydeEgbkjjMbNPLf4GQqxjoVNdDL55jaRyISNKkJhbI4dGX4CtpypX_jRd_DETyw6DoJcGtmSWV_0rneGmW1fguG9XZbMjamjp1ycLf9hC0rmYK3RrndhIgAg8Iuncm_L_eQiJzJYjZLftFtVFc36u2O_b5eFpPcCiReJ5a9SV6KtZW6s7nv35qrJfeV6lYOMvJRprgzh_WMslYWOQVYllonO6usFMVmJlo0F99-bYng8wvKFW0mf4mI2T_D3uLk9SID9FK2dgyNdnwF3pZTcpPXzuKHDQvnuRZ1D2NiUZ3LpiGTzNIemKxF7HGEMbFYt87RqoVu4r7Ts0rxr5xjxIvw_SyeNmdo5weKc0-nstZ_dFBLDFjUGRj9OeqMbH75x07vo7VJCXo8LVv4WXT4zDL5kDSjFag54jYpgSDttHwhlQ52_LQ-o0viJUuKhQgfsi_KzhPCYEh158G87K3h2ZgiSxclZgbYWeRHVXG91RWElF_AEUQMt1E3FMZmb_N9PC76EO9KWgnKhIAsmwGiOKwnmc4GnDSOEs3TA9Y2RBdFOcXZHgdj9_q_Nl_5zHxri9QS-LnOSVYubbwnAW6wt8u7OCw=w579-h832-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/m3UZCxeQvpVkd-Ls2x_n2mKkghm_8eiUiCq8TXALHAdvFGk0JfTrUuNfDce1Yz-nYeNkFz-V-zTALpS0gvdFDz96F4jrjtLIuauoFQrq39kBURpg3WoiGFICsUIUMgCpFDNhKvrnN3uuKcqnJLNkxd61LPUGwfjOS4mbRwm54IyxFIOfqO5yrOvwTroOLxuQchetOzs09EUcq8dmYfLs1rXOiimVmH_FS2pEnueUFSY8veMMhlOaiQR2X4vKFRXN8JfQEEhLjNX35UqBGUqWR2oAw0RTV-IMXVxJSsnkehaPRShm38dvm-SeLfle39LcrD5dThq480pIynbWmVV2fTKj0oqqoAybgsLHDD3DSxIZnqSbZNstrb4MnNziwPwEFd-b-Jr_JrK02nUn34tgPVgfwjgrCfkJGtUqKAdgazxtXp1TNqWKYLXMdTgO5hKX1T7xDrCXZ4FpEeigcate941tQglS8C03sIx70A-jXYvdxDaPfzRAArY-6G2tZL-E_XfZQ7R1yQphv-5xoDM70NLxdWnv4sPM2EE8dPF2sJqVcbyMSKVxFx6QDqZBZBmgo9W3nBgyDbHXtDphqfimsYN-CUCZOaWGqOHUjmjoJwekW9lgfJ3mksVGmxg2sh711-C_6B44X5QGK7BqJNlpoCyxeQy-OhuRJRPeFmP-yAA9UzgA33-AwDxZ01abAxFsgk4S7-ZabXPJi-uRfuIywt7r_O8EiLCMw7ad91_hq-AFhi4=w624-h832-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/OSeetmUe9mcu_g_s_YLQ3gMTOAFLTfywX9RWMkI9heSvaiR4_ywl3sN7fPTW2JFp3pgnWpiSt1yeHYOPBh8Eh_IyzYUFceamsB1pZpwsBb7OuxaAYLtpuHWfsonU8DVhzSMAlMgfRfiKi3VwVjpjLzY5rqGAQgQVDEDkLrRH4KUE68DrVCfNJ3-UsjSJQ8eXPcEHKLCwnZw0CZjnR9skkejx6MTx-PgxW82nPE3ZV-lIGhyJ798bp0yV7G1obs0P6D59iy0n48Vqa2uXXkULc9dvhQ8TfcDvN_GhBb9NUhUps4HwcDPzS5v9eKZe71z73IELTvDb_EUDn34P6ue0yUTFwyun2zkWn6tCNE5YqaTP8in3qzcXQWaTEFB4qYhC6XGbPJUlGaFyBiLn6orx8MlZ2gRfxnev_A2giTNErnhk9R9_GvLMiiDHzTJrrg5FnvfUCPmgT974p-gNF3cDfaUoXIgS86_K5bRo3tUKKDgnU-A3rQV6WSrbnVPfRZI9GwTpbBHivf4Gtn_Zfq6nYg3_1whmcLruvZ_adxlj0zUKtrOYJWEjgGl3JVnm8HoG6jEV3Dh9Kfcysvt6ir76ZXe9-YjKEAbO0K1JRQ0zJN961kGqosDsYhrspcMcupaMcZyBhHIYJj6E0THsR9-mGX4LS4l4hv-j45fcE872RlppLK0L6jlKkle5uEwmQF27fjyR5XaegE9s4ZU0skn-viXXbTmozZcD3zBglWHn-Z2FQRE=w1110-h832-no)
|
Переглядів: 476 |
Додав: novodmetod
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|
| | |